Főmenü:
2011. június 18-
Ballagó diákjaink:
8. a osztály:
Osztályfőnök: Koi Csaba
Andrej Imre
Balogh Zsuzsanna
Bardi Alexandra
Bányász Alexandra
Bodnár János
Csillik Enikő
Fodor Attila
Harsányi Zsófia
Jóni Gábor
Jóni Judit
Jóni Tamás
Kolozsvári Dóra
Králik Vivien
Lakatos Erika
Marczi András
Oláh Dzsenifer
Oláh Szabina
Ónodi Ivett
Sándor Dávid
Sándor József
Smajda Alexandra
Smajda Ferenc
Szabó Szabina
Tompa Szilárd
Varga László
Váradi Noémi
8. b osztály
Osztályfőnök: Jaskóné Gál Mariann
Balogh Sándor
Bán Norbert
Bernáth István Máté
Besenyei Abigél
Czető Dávid
Dancs Krisztián
Dócs Eszter Alexandra
Dócs Nikoletta
Filep Andrea
Gergely Tibor
Horváth András
Horváth Edina
Jóni Alex
Jóni Mária
Kovács Enikő
Lehóczki Éva
Nagy Erika
Nagy Kitti
Nagy Zsanett
Oláh Dóra
Sándor Béla
Sándor Laura Ildikó
Sándor Vivien
Sánta Diána
Setét Tibor
Szabó Marianna
Tomori Sándor
Tóth Mária
Tribol Vilmos
2011. június 15-
2011. május 27-
2011. május 26-
2011. május 25. Országos kompetenciamérés 4., 6. és 8. évfolyamon.
2011. május 20-
2011. május 18-
tartott egy 40 perces tornát. A napot a tanárok és a kistérségi dolgozók közötti barátságos futballmérkőzés zárta.
2011. május 10-
1-
I. 1. a
II. 2. a
III. 2. b
3-
I. 4. a és 3. a
II. 4. c
III. 4. b
5-
I. 6. a
II. 5. a
III. 6. b
7-
I. 8. b
II. 7. c
III. 8. a
A győztes osztályok belépőt nyertek a nyíregyházi állatparkba.
2011. május 2-
Iskolánk részt vesz a "A Cigándi ÁMK és tagintézményei szabadidős sportprogramjainak fejlesztése"
TÁMOP-
zemplénagárdi óvodák és általános iskolák valamennyi tanulója részt vesz a foglalkozáson. A havi-
A két félév alatt 57 db foglalkozást szerveznek, amelyeken a résztvevő gyermekek
13 féle sportág ismereteit sajátítják el. A projekt megnyitóját 2011. április 29-
A 2011. április 9-
2011. április 20-
2011. március 29-
2011. március 22-
2011. március 15-
2011. március 13-
2011. március 11-
2011. március 8-
2011. február 24-
2011. február 22-
2011. február 21-
2011. február 1-
2010. december 17-
2010. október 29-
2010. október 21 és 28 között szelektív hulladékgyűjtési versenyt rendeztünk az osztályok közt.
A végeredmény:
Felső tagozat:
I. helyezett: 6. a
II. helyezett: 8. b
III. helyezett: 5. b
Alsó tagozat:
I. helyezett: 3. a
II. helyezett: 3. b
III. helyezett: 4. c
A hulladékgyűjtési versenyben iskolánk a 7. helyen végzett.
2010. október 22-
2010. október 20-
2010 tavaszán részt vettünk a Thermosoft Kft. által szervezett szelektív hulladékgyűjtési versenyen. Eredményeink:
-
-
-
A 2010-
A szorgalmi idő
* első tanítási napja 2010. szeptember 1. (szerda),
* utolsó tanítási napja 2011. június 15. (szerda).
Tanítási szünetek:
* Az őszi szünet előtti utolsó tanítási nap október 29. (péntek).
A szünet 2010. november 2-
A szünet utáni első tanítási nap november 8. (hétfő).
* A téli szünet előtti utolsó tanítási nap december 21. (kedd).
A szünet 2010. december 22-
A szünet utáni első tanítási nap 2011. január 3. (hétfő).
* A tavaszi szünet előtti utolsó tanítási nap április 20. (szerda).
A szünet 2011. április 21-
A szünet utáni első tanítási nap április 27. (szerda).
A szorgalmi idő első féléve 2011. január 14-
2011. május 25-