Főmenü:
2015. július 6. és 10. között tanulóink Telkibányán táboroztak, illetve ökotáborban vehettek részt a cigándi Falumúzeumban..
2015. június 29. és július 3. között nyelvi táborok és Erzsébet Napközis Tábor voltak iskolánkban.
2015. június 21. és 26 között iskolánk 60 tanulója töltött el 6 napot a zánkai Erzsébet-
Botanikai verseny: I. helyezés
Kalandpark: III. helyezés
Balaton-
Lebegőülés: I. helyezett: Durku Tímea
Dekázás: III. helyezett: György Alex
2015. június 17-
2015. június 13-
Igazgatói dicséretben részesült:
Oláh Borbála 8.a
Terjék Ágnes 8.a
Tóth Beatrix 8.a
Filep Boglárka 8.b
Nemes Laura 8.c
Nevelőtestületi dicséretben részesült:
Csáki Csaba 8.a
Kolozsvári Ágnes 8.a
Bodnár Laura 8.b
Szürös Tamás 8.c
A ballagók névsora:
8a 8b 8c
Osztályfőnök:
Koi Csaba Gál Mariann Csercsáné György Adrienn
Andrej Johanna Bodnár Laura Barati Orsolya Zsóka
Balogh Boglárka Anett Bodnár Tamás Ferencik Evelin
Balogh Sándor Csillik János Fodor Dávid
Bodnár Ádám Daku Márk Sándor Horváth Krisztina
Csáki Csaba Dancs-
Fehér Nikoletta Filep Boglárka Iski Mónika Mária
Feka Albert Gönczi Katalin Juhász Dániel Barna
Feka Éva György Máté Márk Juhász Nikolett
Földi Bence Horváth Adrián Kovács Gábor
Godzsák Szilárd Horváth Attila Körmöndi Anasztázia
Gönczi Henrietta Jónás Noémi Králik Tina Éva
Gönczi Mária Kecsmár Gergő Lakatos Bettina
Gráf Klaudia Dominika Lakatos Krisztián Lakó László Árpád
Horváth Julianna Etelka Lippai Tamás Máji Enikő
Jónás Elizabet Bianka Oláh Dominika Mester Dzsenifer
Jóni Norbert Oláh Mercédesz Lúcia Molnár Ádám
Kállai Viktória Oláh Piroska Elizabet Nemes Laura
Kantár Martina Pokol Dávid Oláh Erika Vivien
Kolozsvári Ágnes Rácz Vivien Pocsai Klaudia
Mády Dávid Sándor Sándor Enikő Sándor Ábrahám Dániel
Oláh Borbála Sándor Enikő Sándor Barbara
Oláh Krisztofer Sándor Péter Sándor Viktória Éva
Sándor Elizabet Sánta Dávid Szabó Bertalan
Sándor Vivien Setét Máté Szilvási Mercédesz Inez
Terjék Ágnes Váradi Izabella Szürös Tamás
Tóth Alex Zászló Letícia Vanessza
Tóth Beatrix
2015. június 3-
2015. május 28-
2015. május 20-
2015. május 11. és 22. között szelektív hulladékgyűjtési veresenyt tartunk. A verseny során papírt, PET palackot és alumínium dobozt lehet gyűjteni.
2015. május 4-
2015. április 14-
2015. április 9-
A végeredmény:
5-
1. Géresi Vivien
2. Oláh Ajsa
3. Deák Eszter
7-
1. Durku Tímea
2. Körmöndi Anasztázia
3. Iski Mónika
Különdíjas: Gecse Lilla
2015. március 18. és 21. között 7. osztályos tanulóink tanulmányi kiránduláson vettek részt Erdélyben a Határtalanul nevű pályázat keretében.
2015. február 27-
2015. február 20-
2015. január 22. és 31. között került sor Cigándon a Magyar Kultúra Hetére, ezen belül a Kántor Mihály-
-
-
-
-
2015. január 10-
A téli szünet 2014. december 22-
2014. december 19-
2014. december 7-
2014. december 4-
2014. november 19-
2014. november 19-
2014. november 14-
2014. október 22-
2014. október 22-
2014. október 10-
2014. október 6-
2014. október 3-
2014. szeptember 12 és 16 között 45 tanuló táborozott Balatonföldváron a partneriskola projekten belül a jászárokszállási tanulókkal.
2014. szeptember 5-
Tanévnyitó ünnepségünket 2014. szeptember 1-
2014. augusztus 24. és 29. között 60 tanuló és 6 kísérő táborozhatott a fonyódligeti Erzsébet-
Eredményeink:
Városismereti vetélkedő: 1. helyezés
Kosárlabda büntetődobás:
12 év alatti lányok:
1. Mándi Fanni,
2. Gecse Lilla,
3. Nagy Alexandra
Labdarúgás:
12 év alatti fiúk:
1. helyezés (Králik Mihály, Králik Péter, Szigeti Zalán, Páricsi Szabolcs, Gulyás Kornél, Hoffmann Róbert)
12 év feletti fiúk:
4. helyezés (Balla Dániel, Králik Mihály, György Alex, Csáki Csaba, Nagy Roland, Králik Péter, Jaskó Botond)
Asztalitenisz:
12 év alattiak: 2. Králik Mihály
12 év felettiek: 2. Csáki Csaba
Erzsébet vetélkedő:
1. forduló: 3. helyezés: Bokréta csapat (Balla Réka, Balla Szilvia, Terjék Ágnes, Nemes Laura)
2. forduló 1. helyezés: Tiszavirág csapat (Mándi Klaudia, Oláh Borbála, Durku Tímea, Tóth Beatrix)
Kötélhúzás:
12 év alattiak:
1. Cigánd 2. csapata (Deák Eszter, Balogh Dorina, Balla Réka, Králik Mihály, Králik Péter, Szabó Gábor)
3. Cigánd 3. csapata (Géresi Vivien, Jóni Krisztina, Gulyás Kornél, Hoffmann Róbert, Nagy Roland, Némethné Szendrei Csilla)
Célbarúgó verseny:
12 év alatti fiúk: 3. Králik Mihály
Ki mit tud?
Különdíjas:
Durku Tímea (furulya)
Triangel mazsorettcsoport (Králik Tina, Kantár Martina, Bodnár Laura, György Laura, Dócs Lilla, Mándi Fanni, Szilvási Mercédesz, Oláh Dominika, Mándi Klaudia)
Kiemelkedő önkéntes segítő munkájáért különdíjat kapott Bötykös László.
A tanév rendje:
Őszi szünet: 2014. október 27-
Téli szünet: 2014. december 22-
Az első félév vége: 2015. január 16.
Központi írásbeli felvételi: 2015. január 17.
Tavaszi szünet: 2015. április 2-
Országos kompetenciamérés: 2015. május 27. A hatodik
Nyelvi felmérés: 2015. június 11. Az iskolák hatodik és nyolcadik évfolyamán az angolt vagy németet első idegen nyelvként tanulók körében június 11-
Utolsó tanítási nap: 2015. június 15. A közép-