Főmenü:
2013. augusztus 1-
2013. július 8. és 13. között 40 tanulónk nyaralt Fonyódligeten az Erzsébet program keretén belül. Számos programon, vetélkedőn és versenyen vettek részt, ahol sikerült két 1. helyezést (Okosabb, vagy mint egy ötödikes? (Csapattagok: Balla Szilvia, György Laura, Terjék Emese, György Anett) és Egy perc és nyersz! (Csapattagok: Lakatos Alexandra, Czinke Evelin, Fábián Fruzsina, Béres Zsófia, Garami Gréta, Balla Szilvia)) és egy 2. helyezést (Vízi vetélkedő (Csapattagok: Csonka Bence, Csáki Péter, Kaibás Boglárka, Tudja Tamás, Lakatos Alexandra, Körmöndi István, Fábián Fruzsina, Balla Szilvia) sikerült elérnünk.
2013. június 15-
Ballagó diákok:
8. a
Osztályfőnök: Némethné Szendrei Csilla
Czinke Evelin
Fodor Ákos
Fodor Krisztián
Gecse Dóra
Harsányi Kitti
Horváth Attila Alex
Horváth Dzsenifer
Jónás Klaudia
Ladányi Klaudia
Lakatos Alexandra
Lakatos László
Nagy Dávid
Oláh Erika Boglárka
Orosz Norbert
Páll Martin
Rácz Roland
Sándor József
Tótin Bence
8. b
Osztályfőnök: Punyiné Kandrács Erzsébet
Béres Zsófia
Bodnár Karola
Boricza Bálint
Fábián Fruzsina
Horváth Attila
Jóni Dávid
Kiss Zoltán
Lakatos Ervin
Leleszi Mátyás
Nyüsti Alex
Oláh Vivien
Pocsai Barbara
Sándor Zoltán
Sánta Levente
Spala Renáta
Terjék Emese
Tóth Patrícia
Tudja Tamás
8.c
Osztályfőnök: Lakatos Ferencné
Andrej Imre
Balogh Heléna
Bandor Katalin
Czető Roland
Csonka Bence
Földi Erik
Gáspár Sándor
Horváth Krisztofer
Kállai György
Kanda Gergő
Kopasz Dóra
Kopasz Nóra
Laczkó Izsák
Nagy Péter
Oláh Fatima
Oláh Márk István
Sándor Dániel
Sándor József
Szabó István
Takács Máté
Tóth Máté
2013. június 12-
2013. május 22-
2013. május 6-
2013. április 19-
2013. április 19-
2013. április 12-
Díjazottak a pályázatra érkezett munkákból:
Vers:
I. helyezett: Kopasz Nóra: Az ideji tavaszom
II. helyezett: Gombos Vanessza: A kisöcsém
III. Helyezett: Terjék Emese: Az idő
Különdíj: Bódi Bettina: Ősz
Különdíj: Mándi Klaudia: Anya
Mese:
I. helyezett: Mándi Klaudia: Az én mesém
II. helyezett: György Balázs: A halhatatlan sün
III. helyezett: Pocsai Veronika: Nikolett és az aranyóra
Különdíj: Nemes Katalin: A szegény ember és a 3 fia
5.-
I. Mándi Klaudia
II. Nemes Katalin
III. Révész Leila
7.-
I. György Anett
II. Béres Zsófia
III. Tóth Patrícia
Különdíj: Dócs Enikő
Különdíj: Garami Gréta
2013. március 14-
2013. február 22-
2013. február 18-
2013. február 9-
2013. január 31-
2012. december 28-
2012. december 21-
2012. december 20-
2012. november 28-
2012. november 12-
2012. október 31-
2012. október 24-
A végeredmény:
Felső tagozat:
I. 8. a
II. 8. b
III. 6. c
Alsó tagozat
I. 4. a
II. 2. a
III. 3. b
2012. október 19-
2012. október 18-
2012.szeptember 25-
2012. szeptember 3-
Az "újiskola" felújítása miatt az alsós osztályok a következő épületekben kaptak termet:
1. a (of: Illés Bertalanné) Központi iskola
1. b (of: Tóbiás Katalin) Központi iskola
2. a (of: Melovics Csabáné) volt Csalágsegítő Szolgálat
2. b (of: Szabóné Horváth Judit) Központi iskola
3. a (of: Pikóné Szabó Tünde) a volt református iskola
3. b (of: Iski Dezső) a volt református iskola
4. a (of: Harsányiné Kelemen Krisztina) Könyvtár
4. b (of: Tóthné Géczi Olga) volt Csalágsegítő Szolgálat
A 2012-
2012. szeptember 3. Az új tanév első tanítási napja
2012. október 29-
2012. december 10-
2012. december 27-
2013. január 11. Első félév vége
2013. január 18. Központi középiskolai írásbeli felvételi
2013. február 15. Jelentkezés a középiskolákba
2013. március 28-
2013. május 29. Országos kompetenciamérés
2013. június 14. A tanév utolsó tanítási napja